top of page
JÓGA NA KMÍNĚ
Plánované jóga akce pro letošní rok

 

16. - 18.3. jóga víkend pod vedením lektorky Gábiny Adamové (e-mail kontakt na lektorku: yog.adamova@gmail.com, IG: @yog.adamova)

 

17. - 19.5. jóga víkend s Katkou Bílkovou a Martinou Vrňákovou (e-mail kontakt na lektorku: katka.bilkova@poweryoga.cz, IG: @katka.bilkova, @yoganow_yn, @martina_vrnakova)

 

26.5. nedělní Yoga Refresh akce tria zkušených lektorek : Karolíny Straus Idris, Simony Josefové a Dary Rakovčík (IG: @karolinastraus, @simonajosefova, @dara_rakovcik)

 

8. - 10.11. jóga víkend opět s triem Karolína S.I., Simona J. a Dara (e-mail kontakt: dara.rakovcik@gmail.com).

 

Těšíme se na Vás!

3 měsíční Kurz JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA v penzionu Na Kmíně od 8.1.2024

 

Od 8.1.2024 začne v penzionu Na Kmíně 3 měsíční kurz JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA. Nový koncept kurzu sestává z dvanácti tématických lekcí, které na sebe navazují. 

 

Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, a nejen pro ty, které trápí bolesti zad, ať už následkem sedavého zaměstnání, velké fyzické zátěže nebo nesprávných pohybových stereotypů. V kurzu se zaměříme na hluboké břišní dýchání, správné držení těla, protažení zkrácených svalů, posílení středu těla. Kurz je vhodný také pro maminky po porodu.

 

Kurz bude probíhat vždy v pondělí od 17h - 18h v penzionu Na Kmíně v Obříství a to v tyto termíny: 

08.1, 15.1, 22.1, 29.1, 12.2, 19.2, 26.2, 04.3, 11.3, 18.3, 25.3, 08.4.2024

 

V sále jsou k dispozici veškeré pomůcky: podložky, bločky, pásky, bolstry. 

 

Cena kurzu je 4200,- (12 lekcí) / osobu. Rezervaci lekce proveďte prosím na emailu: dara.rakovcik@gmail.com 

Místo v kurzu je rezervováno po zaplacení kurzovného. Počet míst je omezen.

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 účastníků.

photo-Dara_Rakovcik-2622.jpg

Dara Rakovčík

Certifikovaná lektorka jógy RYT500 

 

www.yogadara.cz

Pohyb mě provázel od malička. Mnoho let jsem se intenzivně věnovala baletu a tanci. S jógou jsem se poprvé setkala před více než 10 lety, kdy jsem o polední pauze mezi prací rychle vyběhla na svoji první lekci jógy. Byla to láska na první usednutí na podložku a já jsem od té doby vyhledávala skoro každý den různé lekce po Praze podle toho, jak mě pracovní vytížení dovolilo. Uvědomila jsem si, jak moc mě jóga těší a pomáhá mi se cítit dobře. A také to, že tuto radost chci předávat dál na svých lekcích.

 

bottom of page