JÓGA NA KMÍNĚ

Rádi bychom vám představili horkou novinku Na Kmíně. Zrekonstruovali jsme další část a vznikl tak krásný jógový sál, kam se můžete přijít zrelaxovat a načerpat novou energii.

Lekce jógy povede úžasná Dara Rakovčík.

PRAVIDELNÉ LEKCE

Každé pondělí:

Zdravá záda

16:30-17:30

Lekce je pomalý typ cvičení, s cílem uvolnit záda, regenerovat páteř a snížit bolesti vzniklé vlivem sedavého zaměstnání a špatných pohybových návyků. V lekci protáhneme svaly, které mají tendenci se zkracovat, a posílíme svaly s tendencí k ochabování. Zaměříme se na posílení středu těla, zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného a silného těla.

Cena 280 kč

 

Hatha Flow jóga

18:00-19:00

Tato lekce probudí naši energii, zahřeje tělo a blahodárně působí na nervovou soustavu. Jednotlivé ásany jsou plynule propojeny a nesou se na vlně dechu. Někdy může být lekce dynamičtější, jindy spíše uvolňující, avšak vhodná pro všechny, jak úplné začátečníky, tak pokročilé.

Cena 280 kč

 

JÓGA S FITNESS BUFETEM

Kdy první pěkně rozhýbete tělo, zrelaxujete se a pak vás budeme hýčkat v Bistru Na Kmíně, kde Streetcatering pro vás připraví zdravé/fitness dobroty formou bufetového občerstvení.

 

 

Lekce bude 60 minut od 9:00-10:00. Poté fitness brunch od 10:00 - 11:30.

Cena je 590Kč/os.

 

 

Rezervace místa telefonicky : +420 773 824 550 nebo emailem : recepce@nakmine.cz

 

photo-Dara_Rakovcik-2622.jpg

Dara Rakovčík
Instruktor Hatha Jógy RYT 200

 

www.yogadara.cz

Pohyb mě provázel od malička. Mnoho let jsem se intenzivně věnovala baletu a tanci. S jógou jsem se poprvé setkala před deseti lety, kdy jsem o polední pauze mezi prací rychle vyběhla na svoji první lekci jógy. Byla to láska na první usednutí na podložku a já jsem od té doby vyhledávala skoro každý den různé lekce po Praze podle toho, jak mě pracovní vytížení dovolilo. Uvědomila jsem si, jak moc mě jóga těší a pomáhá mi se cítit dobře. A také to, že tuto radost chci předávat dál na svých lekcích.