JÓGA NA KMÍNĚ
ZAČÍNÁME JIŽ OD 14.6.2021

Rádi bychom vám představili horkou novinku Na Kmíně. Zrekonstruovali jsme další část a vznikl tak krásný jógový sál, kam se můžete přijít zrelaxovat a načerpat novou energii.

Lekce jógy povede úžasná Dara Rakovčík.

PRAVIDELNÉ LEKCE

Každé pondělí:

Jemná jóga

16:30-17:30

Lekce v pomalém a nenáročném tempu, zaměřená na protahovací ásany, které nám pomohou zrelaxovat tělo a zklidnit mysl. Lekce je vhodná i pro seniory.

Cena 280 kč

 

Jóga pro všechny (vinyasa)

18:00-19:00

Tato lekce probudí naši energii, zahřeje tělo a blahodárně působí na nervovou soustavu. Jednotlivé ásany jsou plynule propojeny a nesou se na vlně dechu. Někdy může být lekce dynamičtější, jindy spíše uvolňující, avšak vhodná pro všechny, jak úplné začátečníky, tak pokročilé. 

Cena 280,-

Zapůjčení jóga podložek a dalších cvičících pomůcek ZDARMA.

 

Rezervace místa telefonicky : +420 773 824 550 nebo emailem : recepce@nakmine.cz

 

photo-Dara_Rakovcik-2622.jpg

Dara Rakovčík
Instruktor Hatha Jógy RYT 200

 

www.yogadara.cz

Pohyb mě provázel od malička. Mnoho let jsem se intenzivně věnovala baletu a tanci. S jógou jsem se poprvé setkala před deseti lety, kdy jsem o polední pauze mezi prací rychle vyběhla na svoji první lekci jógy. Byla to láska na první usednutí na podložku a já jsem od té doby vyhledávala skoro každý den různé lekce po Praze podle toho, jak mě pracovní vytížení dovolilo. Uvědomila jsem si, jak moc mě jóga těší a pomáhá mi se cítit dobře. A také to, že tuto radost chci předávat dál na svých lekcích.