top of page
SVATBY NA KMÍNĚ

Elegantní, boho nebo rustikální…? Vaší fantazii meze neklademe. Na Kmíně vám vystrojíme veselku podle vašich představ a stejně tak vám i rádi poradíme, pokud ještě přesné představy nemáte.

 

Uvažujete o svatebním obřadu venku, na zahradě? U penzionu máme krásnou, rozlehlou zahradu, ideální na welcome drink, obřad i následné focení.

 

Sníte o svatbě v kostele, ale nejste věřící? U nás to není překážkou, protože jen pár kroků od penzionu stojí malebný odsvěcený kostel, kde vám rádi zajistíme nezapomenutelný obřad.

 

Pro všechny svatby je Na Kmíně připravena překrásná a velmi prostorná stodola, která pojme až 300 hostů. Krásné jsou v ní jak menší svatby od 35 osob až po velké svatby s účastí 300 osob. Vše máme vyzkoušeno. Navíc v případě nepřízně počasí se tam bez problému vejdete s celým obřadem, hostinou, tanečním parketem i např. fotokoutkem.

Krásný svatební obřad lze zorganizovat i v prostoru před stodolou.

 

Spolupracujeme se skvělými kuchaři z cateringů Street Catering, kteří vám připraví lahodné svatební menu a delikatesy dle vašich přání. Pro cenovou nabídku vás propojíme přímo s dodavateli.

 

Dále vám můžeme nabídnout zapůjčení širokého dekoračního portfolia se stylovými kusy nábytku a dekorací, které vaší svatbě dodají kýženou atmosféru.

 

V rámci svatebních balíčků nabízíme ubytování se snídaní pro 31 vašich hostů v luxusně zařízených pokojích. V případě zájmu o cenovou nabídku vám obratem zašleme veškeré podklady k organizaci svatby Na Kmíně.

bottom of page