SVATBY NA KMÍNĚ

Elegantní, boho nebo rustikální…? Vaší fantazii meze neklademe. Na Kmíně vám vystrojíme veselku podle vašich představ.

 

Sníte o svatbě v kostele, ale nejste věřící? U nás to není překážkou, protože jen pár kroků od penzionu stojí malebný odsvěcený kostel, kde vám rádi zajistíme nezapomenutelný obřad. 

 

Přejete si svatbu na rozkvetlé zahradě? U penzionu máme krásnou zahradu, ideální na obřad i následnou párty. 

 

Pro rustikální svatby je jako stvořená naše stodola. Pojme až 400 hostů, ale nebojte, umíme ji opticky zmenšit a zútulnit i pro daleko menší počet hostů. A v případě nepřízně počasí se tam krásně vejdete s celým obřadem, hostinou, tanečním parketem i fotokoutkem.

 

Spolupracujeme se skvělými kuchaři z cateringů Street Catering a FoodWay, , kteří vám připraví lahodné svatební menu a delikatesy dle vašich přání. Pro cenovou nabídku vás propojíme přímo s dodavateli.

Dále vám můžeme nabídnout zapůjčení širokého dekoračního portfolia se stylovými kusy nábytku a dekorací, které vaší svatbě dodají kýženou atmosféru. V případě potřeby můžete využít i nábytek z našeho penzionu dle předchozí domluvy.

 

V rámci svatebních balíčků nabízíme ubytování se snídaní pro vás a vaše hosty.  Celková kapacita je 31 až 33 lůžek v luxusně zařízených pokojích. Ceny jsou nastaveny dle platného ceníku, který Vám rádi zašleme na váš email.

Kontaktujte nás

Děkujeme za odeslání! Budeme Vás kontaktovat.

+420 724 347 494, svatby@nakmine.cz