top of page
MASÁŽE

Pojďme se na chvíli zastavit a užít si přítomnost. Nadechněte se a ponořte do uvolňující aromaterapeutické masáže, která velmi jemnými a relaxačními technikami pohladí vaše tělo a duši.

 

 

 

PROCHÁZKA RANNÍ ROSOU

45 minut / 1.100 Kč

Jak už název napovídá, tato masáž hýčká vaše nohy. Začíná peelingem, který zjemní chodidla a připraví na masáž dolní části nohou. Následuje ošetření za pomoci luxusních esenciálních olejů, které zahrnuje i východní terapie reflexních bodů. Nohy budete mít jako v bavlnce.

 

 

 

VYROVNANOST

45 minut / 1.100 Kč

Nadechněte se do nového dne. Masáž zad pomocí vybraných éterických olejů uleví všem vašim ztuhlým partiím. Při jemné masáži dochází k uvolnění svalového napětí, detoxikaci, relaxaci, úsměvu a vyrovnání

 

 

 

NIRVÁNA

60 minut / 1.450 Kč

90 minut / 1.900 Kč

Tato masáž celého těla zahrnuje tlakové techniky, které uvolňují napětí, harmonizují nervový systém a zklidňují aktivní mysl. Někdy je potřeba se zastavit, nadechnout a vychutnat si každou chvilku v přítomnosti. Během masáže budete hýčkáni luxusními esenciálními oleji, které terapeutka pečlivě vybírá dle vašeho momentálního rozpoložení. Dopřejte si nirvánu ve verzi 60 nebo 90 minut, stojí to za to!

 

 

 

MY JSME RADOST

25 minut / 490 Kč

Masáž pro naše děti, protože i ty potřebují občas uvolnit nahromaděné a nevyjádřené emoce. Pohladit tělíčko jemnými technikami, které pomohou k harmonizaci a zklidnění aktivních děti. Vhodné pro děti ve věku 5 - 12let.

Děti zdarma při objednávce masáže Divine Face.

 

 

DIVINE FACE

35 minut / 2.200 Kč

60 minut / 3.900 Kč

10 x 60 minut / 33.000 Kč

Obličej jako po cvičení jógy! Unikátní neinvazivní liftingová masážní technika obličeje, která pozvedá, rozjasňuje a mění vzhled! Stimuluje lymfatický systém, napomáhá k obnově kolagenu, uvolňuje obličejové svaly a napětí, detoxikuje.

Masáž zahrnuje bukální (intra-orální) masáž, vytváří lehký osteopatický efekt. Je zakončena masáží marma bodů k uvolnění stresu. Doporučuje se kůra 1x týdně po dobu 8-10 týdnů a poté 1-2x měsíčně. Doporučujeme také před významnou událostí žen!

 

 
OMORFIA CARE FACIAL

60 minut / 2.500 Kč

 

Základem krásné pleti je především životní styl každé z nás, a respektování těla v jeho potřebách.

Minimalistická péče 100% přírodní značky Omorfia Vám nabídne kompletní ošetření pleti včetně 30minutové liftingové masáže. Toto ošetření pleti je výjimečné, hluboké nejen pro pleť, ale i pro celý Váš nervový systém a především duši. Vše je v DOTEKU.

 

Pleť bude vyčištěná, vyživená, a díky aromaterapeutickým složkám pohladí celou Vás.

 

 

MEDITATION INSIGHT

60 minut / 500 Kč

 

Individuální meditační sezení na praktikování pozorování dechu, které pak můžete sami doma prohlubovat.

Pojď se podívat tam dovnitř, dovnitř sebe. Kdo doopravdy JSEM?

 

 

Svou masáž si můžete rezervovat na tel. čísle 775 090 311 u wellness terapeutky Dity Kryštůfkové.

Masáže probíhají přímo v samostatném salónu Na Kmíně. S sebou nepotřebujete nic, jen se prosím dostavte 15 minut před sjednaným termínem.

Všeobecné, platební a storno podmínky:

 

Platbu je možné uskutečnit pouze v hotovosti primo terapeutce po ošetření (masáži).

 

Rezervace zrušena v čase delším než 24h před potvrzenou masáží je bez poplatku. V případě zrušení rezervace méně než 24hod nebo "no show" je účtován storno poplatek 100%. Pro zrušení rezervace nás prosím kontaktujte emailem na recepce@nakmine.cz nebo telefonem

na 775 090 311.

 

Doporučení:

Doporučujeme přijít alespoň 15 minut před potvrzenou rezervací. Tento čas využijete k vyplnění dotazníku a osvěžení před masáží.

 

 

Kontraindikace:

Masáž není vhodná, pokud jste nachlazeni, čeká vás operace nebo jste těsně po operaci, absolvujete chemoterapii nebo jste těsně po léčení. V případě požití alkoholu před masáží Vás není možné přijmout a budete účtováni za neproběhlou masáž.

V případě těhotenství je masáž možná dle individuální domluvy.

 

Pokud si nejste jistí, kontaktujte Ditu na tel. čísle 775 090 311 a poraďte se s ní.

 

Wellness terapeutka Dita vám masáž upraví na míru dle vašeho momentálního fyzického a psychického rozpoložení.si s vámi na chvíli sedne a během krátké konzultace se zeptá, jak se cítíte, co vás bolí a dle toho navrhne vhodné ošetření. Vše řeší individuálně, vám na míru dle vašich fyzických, psychických a emočních potřeb. Můžete se těšit na kvalitní aromaterapeutickou kosmetiku a bio esenciální oleje, kterými vás bude hýčkat.

 

DSC_0314.jpg
Dita Kryštůfková

má za sebou úžasnou kariéru wellness terapeutky a manažerky, která se svým týmem vybudovala několik luxusních lázní v Praze. Po více jak 10ti velmi intenzivních letech se rozhodla vrátit „na začátek“ , zpátky do Obříství, kde žije se svou rodinou. Společně pracujeme na projektu a již za dva roky by v novém křídle penzionu mělo vzniknout luxusní spa.

Dita miluje přírodu, jógu, meditaci a neustále se vzdělává v oboru aromaterapie, homeopatie a dalších alternativních vědách. Dobře si uvědomuje spojení mezi duší a tělem a že jedno ovlivňuje druhé.

I díky tomu jsou její masáže jedinečné.

bottom of page