MASÁŽE

Pojďte se na chvíli zastavit a užít si přítomnost. Nadechněte se a ponořte do uvolňující aromaterapeutické masáže, která velmi jemnými a relaxačními technikami pohladí vaše tělo i duši.

Wellness terapeutka Dita si s vámi na chvíli sedne a během krátké konzultace se zeptá, jak se cítíte, co vás bolí a dle toho navrhne vhodné ošetření. Vše řeší individuálně, vám na míru dle vašich fyzických, psychických a emočních potřeb. Můžete se těšit na špičkovou kosmetiku a bio esenciální oleje od firem Oshadhi a Erboristeria Magentina, kterými vás bude hýčkat.

 

PROCHÁZKA RANNÍ ROSOU

45 minut / 890 Kč

  • Jak už název napovídá, tato masáž hýčká vaše nohy. Začíná peelingem, který zjemní chodidla a připraví na masáž dolní části nohou. Následuje ošetření za pomoci luxusních esenciálních olejů, které zahrnuje i východní terapie reflexních bodů. Nohy budete mít jako v bavlnce.

 

VYROVNANOST

45 minut / 890 Kč

  • Nadechněte se do nového dne. Masáž pomocí vybraných éterických olejů uleví vašim ztuhlým zádům. Při jemné masáži dochází k uvolnění svalového napětí, detoxikaci, relaxaci, úsměvu a vyrovnání😊

 

NIRVÁNA

60 minut / 1.190 Kč

90 minut / 1.590 Kč

  • Tato masáž celého těla zahrnuje tlakové techniky, které uvolňují napětí, harmonizují nervový systém a zklidňují aktivní mysl. Někdy je potřeba se zastavit, nadechnout a vychutnat si každou chvilku v přítomnosti. Během masáže budete hýčkáni luxusními esenciálními oleji, které terapeutka pečlivě vybírá dle vašeho momentálního rozpoložení. Dopřejte si nirvánu ve verzi 60 nebo 90 minut, stojí to za to!

 

MY JSME RADOST

25 minut / 490 Kč

  • Masáž pro naše děti, protože i ty potřebují občas uvolnit nahromaděné a nevyjádřené emoce. Pohladit tělíčko jemnými technikami, které pomohou k harmonizaci a zklidnění aktivních děti. Vhodné pro děti ve věku 5 - 12 let.

Svou masáž si rezervujte

Dita Kryštůfková

má za sebou úžasnou kariéru wellness terapeutky a manažerky, která se svým týmem vybudovala několik luxusních lázní v Praze. Po více jak 10ti velmi intenzivních letech se rozhodla vrátit „na začátek“ , zpátky do Obříství, kde žije se svou rodinou. Společně pracujeme na projektu a již za dva roky by v novém křídle penzionu mělo vzniknout luxusní spa.

Dita miluje přírodu, jógu, meditaci a neustále se vzdělává v oboru aromaterapie, homeopatie a dalších alternativních vědách. Dobře si uvědomuje spojení mezi duší a tělem a že jedno ovlivňuje druhé.

I díky tomu jsou její masáže jedinečné.

Naše adresa

Na Kmíně
Bedřicha Smetany 24
277 42  Obříství

mapa

Neváhejte nás kontaktovat

+420 773 824 550

penzion@nakmine.cz

Sledujte nás

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon