top of page
VÍTEJTE V PENZIONU NA KMÍNĚ!

Penzion Na Kmíně 4* Superior je vítězem Amazing Places 2022 kategorie penzion

AP_vitez_2022_Penziony_C_CZ__2x.png

Rádi bychom vás pravidelně informovali o novinkách a akcích Na Kmíně. Proto jsme pro vás připravili pravidelný newsletter, který najdete na našich stránkách zde

Náš penzion spojuje venkovský životní styl s elegancí ubytování a výbornou gastronomií.

 

Nabízíme ubytování ve 14 stylových a do posledního detailu vyladěných apartmá s celkovou kapacitou až 37 osob. Většina pokojů je dvoulůžkových, ale máme tu i jeden třílůžkový, dva čtyřlůžkové a jeden až šestilůžkový pokoj. Krom standardních pokojů nabízíme i náš V.I.P. pokoj apartmá č. 1/svatební apartmá, které jako jediné najdete v přízemí za lobby a krom nadstandardního vybavení se vymyká i velikostí cca 60m2.

Každý pokoj má jiný design, ale všechny jsou velmi světlé, útulné a přitom elegantní. Ve všech pokojích krom apartmá č. 3 najdete kvalitní péřové peřiny a polštáře, apartmá č. 3 je antialergické a je vybaveno lůžkovinami z umělého vlákna. Nejen pro dospělé je určen náš penzion, naopak děti jsou více než vítány. Najdou u nás v restauraci omalovánky pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání na dobré jídlo nebo si mohou vlézt do krásného dětského koutku schovaného pod schody vedoucí do patra k pokojům.

Check-in je u nás od 14hod., check-out do 10hod.. Recepce je pro hosty k dispozici od 8 do 20hod. každý den včetně víkendů. Snídaně se podávají od 8 do 10 hod. a jsou v ceně ubytování a jsou formou bufetu. Snídaně jsou bohaté a nabízí výběr teplých i studených pokrmů, ovoce, zeleninu, domácí pomazánky, ale i domácí buchty. Na své si tu přijde každý a pokud má někdo nějaké dietní omezení, stačí jen před pobytem informovat recepci a bude pro něj připraveno jídlo, uzpůsobené jeho potřebám.

Všechny naše hosty, ať ty, kteří k nám přijedou strávit pobyt, ale i ty, kteří přijdou jen navštívit naší restauraci si v penzionu hýčkáme a rozmazlujeme je i kvalitní kosmetikou značky Moroccane Sense od české firmy, kterou vlastní manželé Eva a Said a vyrábí ji 10km od nás. Tato kosmetika čerpá inspiraci z Maroka a dodává nám přírodní a organické produkty v péči pro pleť, tělo i vlasy. Všechny tyto produkty najdete nejen na pokojích, ale i interiérech penzionu a je možné si je na recepci i zakoupit např. jako dárek blízkým nebo jako památku na pobyt u nás.

 

Naše Bistro je otevřeno denně od 8 do 21hod. pro ubytované hosty i příchozí návštěvy (v zimních obdobích se otevírací doba může lišit) a kulinářsky zde kouzlí šéfkuchaři ze Street Cateringu.

Novinkou Na Kmíně je služba hlídání dětí po dobu schůzky, svatby nebo jen večeře v penzionu. Spolupracujeme s paní Terezou Košíčkovou, vystudovanou pedagožkou pro předškolní a mimoškolní činnosti, která bydlí v Obříství a je tedy snadné se s ní domluvit. V případě zájmu o tuto službu prosím kontaktujte naši recepci

1012102023-online-bannery-hq-728x90.jpg
bottom of page